Viegli pagatavojami, ātri un ekonomiski

Sveiki mīļie!

Saistībā ar izveidojušos situāciju, kad uz veikaliem nav iespējams un nav ieteicams doties bieži, esam izveidojuši gan mūsu gan klientu TOP produktu sarakstu, kas super ērti, ātri un viegli pagatavojamii:

1) plova maisījums - pievieno tikai ūdeni un vāri ~20-30min. Ja ir vēlme un iespēja, var pievienot gaļu vai citas sastāvdaļas.

2) Zupu maisiījumi - lēcu, tomāu vai makaronu - pievieno ūdeni un vāri 10-15min. Šis ir super ērtais ātro vakariņu veids - pagatavo grauzdiņus un vakariņas gatavas. Nesatur liekus E vai citas nevajadzīgas lietas - tikai kaltēti dārzeņi, pākšaugi vai graudaugi.

3) Kartupeļu biezputra - pagatavojama dažās minūtēs, aplej ar karstu ūdeni un gatavs! Arī bez liekām piedevām

4) Falafela maisījums - sajauc ar ūdeni, un cep uz pannas placenīšus, Lieliski garšos ar salātiem, rīsiem vai citam piedevām. Uzturvērtības ziņā, lieliski aizstāj gaļu. Pamēģini ko citādāku!

5) Vegburgera maisījums - pagatavo kotletītes kā piedevu vai burgerus. Šāds maisījums nebojājas, neaizņem vietu ledusskapī vai saldētavā. Vienmēr svaigas kotletes tavā skapītī :)

6) Zaļie kēksiņu maisījumi - bez glutēna, no ķirbju sēklu miltiem, ar tumšo un balto šokolādi. Pagatavo kēksiņus dažu minūšu laikā, nav jāskrien uz veikalu pēc vairākām sastāvdaļām un jāraizējas, ka kāda no tām nebūs mājās!

7) Pagatavo pats savu vārāmo desu - sajauc maisījumu ar ūdeni, uzvāri, liec traukā un gaidi, kad sastings. 500g desas no 100g maisījuma!!!

8) Pagatavo savu pokornu filmu vakariem un dienām. Ielej kaliņā eļlu, uzkarsē, ber iekšā popkorna graudus, liec virsū vāku un gaidi, kad izšausies pilns katls - pārber ar malziet sāli, garšvielām vai pūdercukuru un kanēli.

9) klienti jautā - ko šajā laikā, sēžot mājās vai strādājot saldu uzgrauzt :) Ja ēdīsim, ko saldu visu laiku - labi tas nebeigsies.... :) Iesakām izvēlēties kādus žāvētos augļus bez cukura, riekstus, vai uzkodas.

10) Smalkais muslis - lietojams gan kā putra, kā piedeva jogurtiem, kā kēksiņu vai pankūku sastāvdaļa, gaļas panēšanai un vēl un vēl un vēl. Iesakām sekot viņu IG kontam, lai gūtu idejas receptēm un iedvesmai.

 

Kustamies, ēdam veselīgi, nestaigājam lieki pa veikaliem un visi kopā izturam šo laiku!


Vecākas ziņas Jaunākas ziņas